Zelená planeta

Kód: 1331
3 + 1
Neohodnoceno
Značka: Mindok
1 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

Krajina, rostliny i živočichové v koloběhu vzájemné podpory a rovnováhy, to je naše zelená planeta.

Během miliónů let evoluce a adaptace se flóra i fauna naší jedinečné planety vyvinula do tisíců úžasných forem, čímž vytvořila nádherné symbiotické ekosystémy v rozmanitých podnebích i krajinách celého světa. Vaším úkolem bude také vytvořit harmonický ekosystém svého vlastního ostrova – mřížku 4 × 4 provázaných karet rostlin a krajiny. Dokonce i nepotřebné karty budete moci proměnit v kompost využitelný v budoucnu. 

Počet hráčů 1-5
Věk 12+
Herní doba 45-90 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra + promo
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Maxime Tardif
EAN 8595558305223

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Co nabízí hra Zelená planeta:

  • Hra s kombinováním karet pro 1–5 hráčů. Má přístupná pravidla a zároveň velkou hloubkou strategických možností.
  • Skvělá hra pro všechny milovníky hry Mars: Teraformace, kterou ovšem lze odehrát za hodinu.
  • Vytvořte svůj vlastní ostrovní ekosystém! V této hře plné nádherných fotografií vytváříte mřížku karet 4×4 tak, aby se efekty jednotlivých karet co nejlépe doplňovaly.
  • Nastavte svou hru dle svých karet ekosystému a ostrovu a přizpůsobte ji úkolům, které platí pro danou partii tak, abyste získali co nejvíce bodů.
  • Díky chytrému systému výběru akcí jsou všichni neustále ve hře – aktivní hráč vybírá akci pro všechny, ale v menší míře z ní profitují všichni. Díky spoustě karet podnebí, ekosystémů, ostrovů, flóry, fauny i krajiny nabízí hra nespočet kombinací a rozumnou herní dobu!

Obsah balení:

283 karet Země, 145 kostiček výhonků, 105 žetonů půdy, 88 dílků kmenů, 74 dílků korun, 25 žetonů lístků, 32 karet ekosystémů*, 23 karet fauny*, 10 karet ostrovů*, 10 karet podnebí*, 6 karet pro sólový režim, 5 desek hráčů, 1 žeton aktivního hráče, 1 žeton začínajícího hráče, 1 deska fauny*, 1 bodovací zápisník, pravidla hry

*Pro vyšší variabilitu oboustranné!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: