Architekti Západního království (+ promo balíček)

Kód: 57
3 + 1
Neohodnoceno
Značka: TLAMA games
989 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

Hra Architekti Západního království je strategická hra se středověkou tematikou, založená na umísťování služebníků na jednotlivé lokace herního plánu za účelem získávání surovin a najímání učedníků potřebných pro stavění různých budov, případně při spolupráci na stavbě katedrály. Každá další návštěva stejné lokace přináší hráči více užitku. Cílem hry je dosáhnout nejvyššího počtu vítězných bodů na konci hry, které lze získat právě stavbou různých budov a přiložením ruky k dílu při stavbě katedrály. V průběhu hry budou hráči muset učinit nejedno morální rozhodnutí, jejich počestnost však bude posouzena pouze na jejím konci. Malý podvod sem, pochybný obchod tam, to přeci nic není. Dejte si ale pozor, aby jste to nepřehnali, jinak vás stihne trest. Konec hry nastane po dokončení určeného počtu staveb.

Počet hráčů 1-5
Věk 12+
Herní doba 60 -80 min.
Základní hra / Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Hmotnost 1,5 kg
Autor Shem Phillips

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Architekti Západního království je zasazena do prostředí Karolínské říše, konkrétně do období jejího konce, kolem roku 850 našeho letopočtu. Hráči se v roli královských architektů snaží co nejvíce zapůsobit na svého krále a udržet si postavení ve společnosti budováním nejrůznějších staveb v jeho nové říši. Hráči musejí sbírat suroviny, najímat učedníky a dobře hlídat své pracovníky. Zrada je totiž na denním pořádku a konkurenční architekti udělají vše pro to, aby zabránili vašemu pokroku. Zachováte si počestnost, nebo skončíte ve společnosti zlodějů a překupníků?

Kategorie: strategická, budovatelská

Herní mechanizmy: umísťování pomocníků (workerplacement)

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Hra obsahuje:

10 ukazatelů hráčů
100 figurek služebníků
35× hlína
40× dřevo
40× kámen
25× zlato
30× mramor
50× mince
1 pravidla hry
1 příloha
161 karet
1 herní plán
6 desek hráčů

Promobalíček obsahuje: 5 desek hráčů, 6 karet učedníků, 6 karet budov, 6 promo karet ke hře Nájezdníci ze severu (aktualizovaný rub dle grafiky českého vydání)

Videonávod:

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: