Kutná Hora: Město stříbra + promo karty

Kód: 1806
Akce
1 hodnocení
Značka: Mindok
1 499 Kč –50 %
kutna hora mesto stribra
1 499 Kč –50 % 749,50 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stříbro – tento vzácný kov již brzy promění původně klidné údolí ve středních Čechách v jedno z nejvýznamnějších měst středověké Evropy.

Jako hlava jedné z tehdejších vlivných rodin budete u toho. V této původní české strategické hře se postavíte do čela městských cechů, budete těžit stříbro a vybudujete Kutnou Horu!

Počet hráčů 2 -4
Věk 13+
Herní doba 60  - 120 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor Petr Čáslava, Ondřej Bystroň, Pavel Jarosch
EAN 8595558305612

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o euro hru pro 2 až  4 hráče, která vás nechá proniknout do systému fungování nabídky a poptávky, kdy má každá akce dopad na ekonomický systém hry.

Hráči provádějí akce pomocí oboustranných karet, které mají na ruce. Mohou tak těžit stříbro, nakupovat stavební pozemky, získávat povolení, stavět budovy pro spřátelené cechy, inkasovat a samozřejmě pracovat na stavbě Chrámu svaté Barbory.

Jednotlivé cechy mají asymetrickou povahu. Každé rozhodnutí ovlivňuje celkovou ekonomiku hry a má dopad na ostatní hráče. Na sdíleném hracím plánu budete postupně rozšiřovat své doly a budovat infrastrukturu. Musíte dbát na to, abyste vyvážili své osobní cíle a potřebu dalšího růstu tohoto nádherného středověkého města.

Kategorie: Strategická hra

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Hra obsahuje:

  • oboustranný plán Kutné Hory, plán radnice, 95 karet, 130 figurek, počítadlo kol, 4 dvouvrstvé desky hráčů, 2 stojánky na karty, 11 dílků sv. Barbory, 18 žetonů Bratrstva, 12 žetonů patricijů, 36 dílků budov, 27 dílků dolů, 4 dílky důlní technologie, 53 mincí, 4 přehledové karty, promo karta Dohoda o pozemcích

Video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: