Arboretum

Kód: 45
3 + 1
Neohodnoceno
Značka: TLAMA games
395 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

ARBORETUM je rodinná karetní hra s botanickou tematikou, založená na principu vykládání karet stromů do řad – stromořadí. Stromořadí je vzestupná číselná řada karet sousedících alespoň jednou stranou, přičemž první a poslední karta této řady musí být od stejného druhu stromu. Každá karta ve stromořadí musí mít vyšší hodnotu, než ta ležící před ní. Na první pohled jednoduchá hra zaujme nejen nádhernou, až zenovou grafikou, ale i velice vydařenými mechanizmy spočívajícími jednak v možnosti dobrat si odhozené karty soupeřů a jednak v podmínkách závěrečného obodování jednotlivých druhů stromořadí. Hra obsahuje praktický bodovací bloček.

Počet hráčů 2-4
Věk +8
Herní doba 30 min.
Základní hra / Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Hmotnost 0,5 kg
Autor Dan Cassar

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad nikde na světe není přírodní krása tak patrná jako pod pestrobarevnými korunami stromu v arboretu. Ve hře Arboretum budete sázet pečlivě naplánovaná stromořadí, podél kterých se poté projdou vaši návštěvníci a pokochají se záplavou barevných listu a kvetu. Radostná sakura, aromatický dřín, mocný dub – všechny stromy mají v tomto poklidném ráji své místo. Za pokojným tématem se ovšem skrývá velice rafinovaná hra. Musíte si chytře zvolit, které stromy zasadíte a které si ponecháte v ruce, protože jedině ten nejzkušenější kurátor si muže vysloužit obdiv arboristických nadšenců z celého světa.

Kategorie: karetní, rodinná

Herní mechanizmy: umísťování dílků, správa karet v ruce, budování vzoru

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Hra obsahuje:

80 karet v 10 barvách
1 bodovací blok
1 pravidla v češtině

Videonávod: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: