Vlci

Kód: 1552
1 hodnocení
1 199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vlci jsou úchvatná strategická hra, v níž budujete co největší a nejdominantnější smečku. Snažíte se získávat území, nabírat osamělé vlky a lovit kořist. Musíte si však dávat pozor, abyste až příliš nenarušovali teritoria konkurenčních smeček - mohlo by se stát, že vaše vlky odlákají k sobě. Abyste mohli provést akci, musíte otočit destičku terénu - destičky jsou oboustranné a konkétní akce lze provést na konkrétních terénech. Znamená to tedy, že akce, kterou provedete v jednom kole, určí, na jaké typy terénu můžete v příštím kole. Jak budete rozšiřovat kontrolu své smečky nad jednotlivými oblastmi, budete zlepšovat její atributy a následně moci provádět agresivnější akce.

Vedle bodů, které získáváte na konci hry, dochází k bodování i v průběhu hry - celkem třikrát se vyhodnocuje míra kontroly nad jednotlivými oblastmi.

 

Počet hráčů 2-5
Věk 10+
Herní doba 75 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Ashwin Kamath, Clarence Simpson
EAN 8595558305285

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kategorie: tématická a strategická hra, rozšiřování vlčích území, zvířata, vlci 

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: 1 počáteční desku, 10 desek regionů, 5 oboustranných desek smeček, 1 desku lunárního cyklu, 30 kartiček krajiny, 20 figurek alfa vlků, 40 figurek běžných vlků, 60 figurek pelechů, 20 figurek doupat, 20 žetonů kořisti, 20 žetonů vlka samotáře, 10 žetonů luny (3 typů), 50 žetonů VB (3 typů), 12 žetonů zuřivosti, 12 žetonů krajinných žolíků, 4 žetony lunární připomínky, 5 přehledových karet

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: