Vinohrad

Kód: 1429
3 + 1
Neohodnoceno
Značka: Albi
1 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

Vinohrad je hra o víně na principu umísťování pracovníků od známého autora Jameyho Stegmayera. Zdědili jste malý, zanedbaný vinohrad v Toskánsku a snažíte se ho obnovit, zvelebit a rozšířit. Práce to nebude lehká, práce na vinohradu je nejen náročná, ale vyžaduje i dobré plánování a management. Čím lepší víno budete mít v nabídce, tím více turistů váš vinohrad navštíví a znalci vína budou posílat objednávky jednu za druhou. Hráči podle ročního období umisťují své dělníky na jednotlivá místa vinohradu, kde mohou vykonat různé akce. Nejprve připravují a rozšiřují vinohrad a poté sklízí a produkují víno, které nechávají zrát ve svých sklepech. 
K této hře lze samostatně dokoupit rozšíření - Toskánsko.
 
Počet hráčů 1-6
Věk 13+
Herní doba 90 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor Jamey Stegmaier, Alan Stone, Morten Monrad Pedersen
EAN 8590228058034
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvládněte vyrobit víno, které bude mít světový věhlas!

Kategorie: ekonomická, strategická, farmaření, umísťování pracovníků, práce na vinohradu, produkce vína

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: Hra Vinohrad obsahuje 42 karet vinné révy (zelený rub), 36 karet objednávek vína (fialový rub), 18 karet polí, 24 karet automy, 36 karet matek a otců, 38 karet letních návštěvníků (žlutý rub), 38 karet zimních návštěvníků (modrý rub), 1 herní plán, 6 desek vinic, 30 figurek pracovníků v 6 různých barvách a 1 šedá figurka sezónního pracovníka, 6 figurek zkušených pracovníků, 48 skleněných žetonů hroznů a vína, 48 dřevěných žetonů zařízení (8 žetonů různých tvarů v každé barvě), 78 kartonových mincí (52 bronzových v hodnotě 1, 12 stříbrných v hodnotě 2 a 8 zlatých v hodnotě 5), 1 žeton prvního hráče (ve tvaru hroznu), pravidla.

K této hře lze samostatně dokoupit rozšíření - Toskánsko.

Video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: