Království Valerie: Karetní hra

Kód: 1352
Neohodnoceno
Značka: REXhry
779 Kč
Skladem (1 ks)

Království Valerie: Karetně kostková hra je hra, ve které hráči v roli vévodů soupeří o to, kdo z nich se stane novým králem Valerie. Hráči rektrutují různé obyvatele, z nichž každý má nějakou schopnost. Jejich využíváním na základě výsledků hodů kostkami hráči získávají nové prostředky, za které mohou rozšiřovat svoje panství a nebo se vydat bojovat s různými protivníky a získávat za ně body. Hra Království Valerie má jednoduchá pravidla, ale vymyslet se toho v ní dá docela dost. Nadto má velmi pěknou a neotřelou grafiku.

Počet hráčů 1-5
Věk 13+
Herní doba 45 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Isaias Vallejo
EAN
8594184129968

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Po několika letech relativního klidu je království Valerie znovu pod útokem legie nemrtvých, goblinů a dalších děsivých stvoření. V minulosti se král Valerie statečně postavil těmto nestvůrám, ale nyní již zestárl natolik, že postrádá sílu k ochraně našeho království. Bez králova následníka začali obyvatelé království panikařit. Valerie potřebuje nového vládce!

Valeria: Card Kingdoms je karetně-kostková hra, založená na resource-managementu (práci se zdroji). Každý hráč, hrající za jednoho z knížat, se snaží pomocí svých akcí dosáhnout co největšího věhlasu (vítězných bodů) a dosednout na trůn jako nový král Valerie. Může zaměstnat své poddané a tak zvýšit svůj příjem zdrojů (zlata, many, síly), stavět v království monumenty, nebo se může vydat na boj s monstry a zajistit tak svým lidem více bezpečí.

Kategorie: karetně kostková, strategická

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: 226 karet, 35 oddělovačů, 2 šestistěnné kostky, 51 žetonů +10, 20 dřevěných žetonů, 32 kartonových žetonů, 5 desek hráčů, 1 pravidla

Video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: