Co-mix

Kód: 423
3 + 1
Neohodnoceno
330 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

Toto je hra o vyprávění příběhu, jakou jste ještě neviděli. Budete vytvářet příběhy vykládáním panelových karet a tím sestavíte plnohodnotnou stranu komiksové knihy. Až 10 hráčů se může přidat do této skvělé hry a dle jejich celkového počtu můžete hrát buď každý za sebe, nebo vytvořit týmy. A jaký příběh budete vyprávět? Detektivku? Horror? Dobrodružný? Zamilovaný? A nejen to! Může být zábavný, strašidelný, vzrušující, dojemný….je to jen na vás. Ale pamatujte: Musíte dodržet název a váš příběh ohodnotí ostatní hráči. Kdo má na konci nejvíce bodů, stává se vítězem. 

Počet hráčů 3-10
Věk 8+
Herní doba 30 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Flaminia Brasini, Virginio Gigli
EAN 8594054911969

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co-Mix je vyprávěcí hra. Hráči mají na rukou sadu karet, z nichž každá bude tvořit obrázek na stránku komiksu. Následně každý hráč vymyslí nějaký příběh v kombinaci s obrázky tak, aby vytvořili celou komiksovou stranu, která se věnuje předem dohodnutému společnému tématu. Zábava začne, jakmile všechny tyto příběhy budou hráči prezentovat ostatním... a ti je následně budou hodnotit. Hra Co-Mix podněcuje představivost, kreativitu a vypravěčské schopnosti hráčů, je to skvělá party hra, ale i zábavná hra pro rodiny s dětmi. 

Kategorie: párty, rodinná

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Hra obsahuje:

5 tabulek komiksových stran

150 panelových karet

50 hodnotících žetonů (5 pro každého hráče)

10 žetonů postav

10 bodovacích žetonů

1 přesýpací hodiny (90 sekund)

21 žetonů loudala

1 pravidla

Videonávod :

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: