Barevný lov - Smart Games

Kód: 1707
3 + 1
Neohodnoceno
Značka: Mindok
409 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

Barevný lov je logická hra pro jednoho hráče z řady Smart Games. Doplňte barvy a pochytejte mouchy! Umístěte dílky na hrací desku tak, aby se všechna zvířátka obarvila tak, jak jsou zobrazena v zadání. Sledujte, jak se barva průsvitných zvířátek mění podle toho, kde právě jsou. A nezapomeňte je nakrmit, pokud právě mají hlad!  Hra je určena pro jednoho hráče od 7 let.

Počet hráčů
Věk 7+
Herní doba 5+ minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Raf Peeters 
EAN 8595558303571 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dílky se zvířátky jsou průhledné, zatímco podklad na hrací desce je barevný. Vaším úkolem je umístit jednotlivé dílky se zvířátky (vždy 2 žáby a 3 ještěrky) tak, aby barevně odpovídaly zadání. To by však bylo poměrně jednoduché. Proto je tu v některých zadáních ještě doplňující podmínka, která říká, že zvířata určitých barev musí (nebo naopak nesmí) dosáhnout na mouchu. V praxi to pak znamená, že moucha musí být umístěna bezprostředně před zvířátkem.

K dispozici máte celkem 48 zadání, přičemž jejich náročnost roste. Každé zadání má pouze jedno správné řešení. Všechna řešení najdete na konci knížky zadání.

Kategorie: logická, flexibilní myšlení, plánování, rébusy

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení:  hrací deska s barevnými čtverci, průhledný kryt, 5 dílků s průhlednými žábami, ještěrkami a mouchami, knížka se 48 zadáními a řešeními

Video:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: