Azul: Mini

Kód: 1378
Neohodnoceno
679 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

 

Veleúspěšná hra se vrací v mini verzi!!!

Azul je hra s umisťováním dílků, ve které hráči soutěží o nejvyšší skóre tím, že si berou dílky a uspořádávají je na své desce tak, aby získali co nejvíce bodů. Body navíc se získávají za sbírání sad stejných barev dílků nebo za vytváření určitých vzorů, zatímco za odebrání dílků, které nemůžete použít, hrozí postihy. Každý vámi získaný dílek však ovlivňuje to, co si vaši soupeři mohou vzít jako další. Budete se muset rozhodovat tak, abyste pomohli sobě a zároveň příliš nepomohli ostatním!

Hra AZUL MINI je v praktickém menším balení, s plátěnou taškou na přenášení a hlavně – plastovými hráčskými deskami, na kterých dlaždice drží díky výstupkům. K tomu nabízí i nové posuvníky na bodování, které se vám neposunou třeba ve vlaku. Samotné dlaždice jsou o něco menší než v klasickém vydání a neuvěřitelně roztomilé. Pravidly se pak hra neliší od prvního dílu.

Díky této variantě si ale Azul můžete vzít kamkoliv a zahrát téměř kdekoliv!

Počet hráčů 2-4
Věk 8+
Herní doba 45 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Michael Kiesling
EAN 826956600602

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte zpět v Evoře!

Po veleúspěšném tažení světem přichází cenami ověnčená rodinná hra Azul v mini formátu. Nyní si tuto klasiku v praktickém balení můžete zahrát kdekoli!

Kategorie: abstraktní, rodinná, logická, renesance

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: 100 pryskyřicových dlaždic, 4 herní plány, 5 plastových panelů, 9 výloh, 4 bodovací značky, 1 žeton začínajícího hráče, 1 plátěný sáček, pravidla hry

Video: 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: