Zaklínač: Starý svět

Kód: 1704
Akce
Neohodnoceno
1 899 Kč –50 %
zaklinac stary svet 4
1 899 Kč –50 % 949,50 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zaklínač: Starý svět je akční dobrodružná desková hra ze světa knih Zaklínač od polského autora Andrzeje Sapkowského. Děj se odehrává v době Starého světa, tedy dlouho před příběhy se zaklínačem Geraltem. A hráči ve hře představují zaklínače, kterých po Starém světě běhalo daleko více. A budou prožívat různá dobrodružství a získávat trofeje za porážení monster, kterých je ve hře celá řada. Těm, kdo zají svět Zaklínače bude povědomé i grafické zpracování hry, které se fakt povedlo.

Prozkoumejte rozsáhlý kontinent! Navštivte četná města a vydejte se do nebezpečné divočiny! Karty průzkumu a událostí vám umožní zažít na vlastní kůži vzrušující dobrodružství a úkoly a postaví vás před řadu obtížných morálních rozhodnutí!

Bojujte s děsivými nestvůrami! Sledujte stopy nestvůr, získejte karty akcí k rozvinutí svých dovedností a naučte se nové bojové techniky. A především… přežijte kombinaci útoků, úniků a zaklínačských znamení, abyste odvrátili nápor zkázy!

Staňte se legendou! Bojujte za čest a uznání své školy. Zabíjejte nestvůry a porážejte jiné zaklínače ve rvačkách v krčmách a rozvíjejte svou schopnost lovu trofejí, abyste se stali nejlepším zaklínačem ve Starém světě!

Počet hráčů 1-5 
Věk 14+
Herní doba 90-150 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor Lukasz Woźniak 
EAN 8595680301995 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontinent po Konjunkci sfér už nadále není bezpečným místem. Do tohoto světa přišla magie a s ní krvelačné a děsivé nestvůry! V současnosti začíná pět soupeřících zaklínačských škol s výcvikem svých adeptů… Staňte se zaklínačem – postavte se nebezpečným bestiím a vyprávějte svůj vlastní příběh ve Starém světě!

Kategorie: podle románu, podle videohry, bojování, cestování, fantasy

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: 1 herní plán, 5 panelů hráčů, 5 miniatur zaklínačů, 87 žetonů, 30 dřevěných kostiček, 383 karet, 1 pravidla

Video: 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: