Soumrak

Kód: 1943
Neohodnoceno
1 079 Kč
předobjednávka srpen 2024 (>5 ks)

Ve hře Soumrak ovládáte mocný klan čarodějnic v nelehkém čase velkých změn. Hra bude trvat tři kola a každé kolo je rozdělené na čtyři fáze. Po třetím kole hráč s nejvyšším počtem vítězných bodů usedne na Čarovný trůn, z něhož bude vládnout nové éře čarodějnic. Ve hře se snažíte co nejefektivněji využít karty, vytvořit si pomocí nich co nejlépe fungující systém generující další zdroje a body. Musíte současně dobře volit akční políčka, kam vyšlete své čarodějnice a stařešiny.

Počet hráčů 1 - 4
Věk 14+
Herní doba 61 - 120 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor Stefano Di Silvio
EAN 0745125876467

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastal Soumrak! Čarodějnické klany se připravují na příchod nového věku. Za soumraku se rozpouští hranice mezi světem skutečnosti a nadpřirozena. Světový strom otevírá zářící brány vedoucí do dalekých oblastí. Vyšlete čarodějnice, aby pro váš klan objevily nová vřídla moci. Na těchto vřídlech provedete divotvorné rituály a budete bojovat o mocné runové kameny. Na Čarovném trůnu je ovšem místo jen pro jednoho vůdce! Zvládnete dovést čarodějný lid do nové éry?
 
Ve hře Soumrak ovládáte mocný klan čarodějnic v nelehkém čase velkých změn. Hra bude trvat tři kola a každé kolo je rozdělené na čtyři fáze. Po třetím kole hráč s nejvyšším počtem vítězných bodů usedne na Čarovný trůn, z něhož bude vládnout nové éře čarodějnic. Ve hře se snažíte co nejefektivněji využít karty, vytvořit si pomocí nich co nejlépe fungující systém generující další zdroje a body. Musíte současně dobře volit akční políčka, kam vyšlete své čarodějnice a stařešiny.
 
- Během fáze průzkumu budete získávat zdroje, manu a karty podle symbolů na desce klanu.
- Ve fázi akcí pak budete provádět jednotlivé tahy v pořadí po směru hodinových ručiček. Ve svém tahu provedete 1 hlavní akci a libovolný počet volných akcí. Poté následuje další hráč v pořadí. Fáze akcí takto pokračuje, dokud se všichni hráči nerozhodnou pasovat.
- Po fázi akcí nastane v každé oblasti boj, za který můžete získat odměny a runové kameny.
 
Hra obsahuje:
4 dvojvrstvé desky klanů
4 počítadla many
3 desky oblastí
1 deska vítězných bodů
1 deska pro Automu
156 karet
109 dřevěných komponent
93 kartonových žetonů a destiček
1 pravidla hry
 
Představení hry:
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: