Pivo a chléb

Kód: 1432
Neohodnoceno
Značka: Albi
629 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Karetní strategická hra pro dva hráče s relativně jednoduchými pravidly a při tom velmi komplexní hratelností, prodchnutá vůní čerstvě upečeného chleba a uvařeného piva.

 
Dvě vesnice založené na úrodných pozemcích někdejšího kláštera si udržují dvojí tradici vaření piva a pečení chleba. Ačkoli sdílejí pole a zdroje, stále jsou hrdé na svou přátelskou rivalitu, kdy se navzájem překonávají ve výrobě. Každý z vás představuje jednu z těchto vesnic. Během šesti let - které se střídají s úrodnými a suchými - musíte sladit své povinnosti při sklízení a skladování surovin, výrobě piva a chleba, jejich prodeji za mince a vylepšování svého zařízení. Abyste však zvítězili, musíte udržet rovnováhu mezi svým pečeným a tekutým zbožím. Protože po šestém roce získáváte mince pouze za ten druh zboží - pivo nebo chléb - za který jste vydělali méně. Vyhrává vesnice s vyšším počtem bodů.
 
Počet hráčů 2
Věk 10+
Herní doba 30 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor Scott Almes
EAN 8590228077165

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Pivo a chléb vás čeká sousedské zápolení, v němž se uvidí, kdo s koho! Čí vesnice dokáže uvařit říznější pivo a upéct křupavější chléb?

Kategorie: Strategická, karetní, farmaření, středověk, pro dva hráče

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: Herní plán, 60 karet, 84 dřevěných žetonů surovin, 1 dřevěný větrný mlýn, 1 dřevěný ukazatel roků, 1 bodovací blok, 1 pravidla

Video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: