Odhodlaní: Normandie

Kód: 1420
Neohodnoceno
Značka: Mindok
719 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ve hře Odhodlaní: Normandie se chopíte velení čety pěchoty, s níž podniknete několik misí, ve kterých budete obsazovat klíčové cíle a bojovat za jejich udržení. V každém scénáři bude jeden z hráčů velet četě americké armády a druhý povede četu armády německé. Boj se bude pokaždé odehrávat v jiném terénu a bude na vás, jak ho využijete ke svému prospěchu. Svoje jednotky budete ovládat tak, že budete hrát karty ze svého balíčku. Časem však utrpíte i ztráty. Budete potřebovat posily – budete muset do balíčku získávat karty nové.

Počet hráčů 2
Věk 10+
Herní doba 45-60 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor David Thompson, Trevor Benjamin
EAN 8595558303922

Detailní informace

Detailní popis produktu

V deckbuldingové karetní hře pro dva Odhodlaní: Normandie se chopíte velení čety americké či německé pěchoty, s níž podniknete několik misí, ve kterých budete obsazovat klíčové cíle a bojovat za jejich udržení.

Je léto roku 1944, Spojenci se vylodili v Normandii. Nyní musíte vést svou četu kupředu ve snaze postoupit hlouběji do Francie, vytvořit opěrné body a vytlačit nepřátelské německé jednotky. Odpor bude silný, ocitnete se pod palbou z kulometů i minometů a bude jen na vás, jak se s úkolem vypořádáte. V nepřehledné válečné vřavě musíte uspět – není cesty zpět!

Kategorie: strategická, karetní, 2. světová válka

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: 108 karet, 18 polí herního plánu, 4 kostky, 85 žetonů, 1 pravidla hry, 1 kniha scénářů

Video:

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: