Jízdenky, prosím ! Evropa

Kód: 381
3 + 1
Neohodnoceno
1 079 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Akce 3+1 zdarma

Jarní nadílka 3+1 zdarma na všechny hry, které jsou skladem. Objednejte čtyři různé hry a tu nejlevnější máte od nás zdarma.

V úspěšné rodinné hře o stavbě a propojování železničních tratí se hráči stávají staviteli, jejichž cílem je vybudovat co nejrozrostlejší vlakovou síť a tím získat nejvíce vítězných bodů. Tyto se získávají spojením cesty mezi dvěma sousedícími městy na mapě, úspěšným zkompletováním souvislé cesty mezi dvěma městy z karty cílových stanic, zkompletováním nejdelší souvislé trati k získání karty Evropský Express bonus, za každé nepoužité nádraží na konci hry.  

Počet hráčů 2-5
Věk 8+
Herní doba 30 - 60 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry český
Jazyk pravidel český
Autor Alan R. Moon
EAN 824968228029

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ze strmých strání Edinburghu po sluncem zalité doky Cařihradu, přes prašné uličky Pamplony až po větrem zametanou stanici v Berlíně. Jízdenky, prosím!  Evropa Vás vezme na nové vlakové dobrodružství skrze velká města Evropy konce 19. století. Odvážíte se riskovat cestu temnými tunely Švýcarska? Cestovat na palubě trajektu přes Černé moře? Nebo budete stavět nádraží v hlavních městech starých říší? Váš příští krok z Vás může učinit největšího vlakového magnáta! Zabalte svá zavazadla, pozdravte portýra a nastupte do vlaku!

Kategorie: strategická, rodinná

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Hra obsahuje:

1 herní plán

240 barevných vagónů

141 herních karet

herní žetony

pravidla

 Videonávod :

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: