Bílý hrad + PROMO

Kód: 1722
Neohodnoceno
Značka: TLAMA games
675 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Bílý hrad je strategická euro hra s mechanikami správy surovin, umísťování dělníků a kostek pomocí kterých provádíte své akce. Během tří kol hráči vysílají členy svých klanů, aby udržovali zahrady, bránili hrad či stoupali po společenském žebříčku na místním dvoře. Za to vše, kromě výhod během hry, získáte i vítězné body v jejím závěru.

Na herním plánu najdete hrad Himedži ve své velkoleposti, rozdělený do několika oblastí. Největší část zaujímá vnitřek hradu s Místností tisíce koberců, kam se dvořané snaží vystoupat po pomyslném společenském žebříčku. Dostanou se tak přímo do blízkosti daimjóa a jeho přízně. Najdete zde také jezírka a zahrady, pečlivě udržované zahradníky, kde může každý spočinout. Nedílnou součástí komplexu jsou také hradby a blízké okolí, které střeží hlídkující válečníci. Nakonec je zde oblast tří mostů, kde se shromažďují kostky tří barev, které lze použít k provádění akcí. Každý hráč má také panství svého klanu, kde shromažďuje své zdroje a drží rezervy svých služebníků.

Počet hráčů 1-4 
Věk 12+
Herní doba 60-90 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Isra C., Shei S. 
EAN 0745125876054 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonsko, rok 1761, období Edo. Bílý hrad Himedži je sídlem mocného daimjóa Sakaie Tadazumiho. Ambiciózní vůdci menších klanů z provincie často vysílají své zástupce na hrad, aby se vetřeli do přízně tohoto vládce. Vaším úkolem, v rolích vůdců menších klanů, bude vysílat členy svých klanů na ty nejprestižnější pozice a zajistit tak budoucí rozkvět svého klanu.

Kategorie: strategická, ekonomická, kostková

Pravidla v českém jazyce součástí hry.

Obsah balení: 77 karet, 79 žetonů a destiček, 3 kartonové 3D mosty, 1 herní plán, 4 desky osobního panství, 85 dřevěných komponent, 15 kostek, 1 pravidla

Video:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: