5 věží

Kód: 1887
Akce
Neohodnoceno
Značka: TLAMA games
275 Kč –50 %
73729 5 box
275 Kč –50 % 137,50 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Staňte se věhlasnými architekty a předhánějte se ve stavbě těch nejvyšších věží! Nové karty ke stavbě věží získáte pouze pokud budete mít odvahu vzít si jich víc než všichni soupeři. Smíte ovšem stavět pouze jednu věž od každého druhu, takže když si vezmete příliš mnoho karet, můžete se snadno dostat do slepé uličky.

Počet hráčů 2 -5
Věk 7+
Herní doba 15 - 30 minut
Základní hra/ Rozšíření základní hra
Jazyk hry bez textu
Jazyk pravidel český
Autor Kasper Lapp
EAN 0745125876313

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste vyhlášení architekti, kteří se předhánějí při stavbě té nejvyšší věže ve městě. V každém kole bude k dispozici 5 karet – pater vašich věží. Karty získáte jednoduše: ten, kdo je ochoten vzít si nejvíc karet z nabídky, získá tyto karty a musí je přidat ke svým věžím. Proč si ale nevzít hned všechny karty? Smíte totiž stavět pouze jednu věž od každého druhu a hodnota každé nové karty ve věži musí být nižší než hodnota karty pod ní. Pokud si tedy vezmete příliš mnoho karet, můžete sami sebe zablokovat.
Jakmile je vyložena poslední karta, vyhrává hráč s nejvyšším počtem bodů. Každá karta v každé vaší věži vám přinese 1 bod. Pokud je navíc vaše věž zakončena vrcholkem, přinese vám každá karta v této věži 2 body místo jednoho. Každá karta ve vaší nejvyšší věži vám také přinese 1 bod navíc. Ale pozor, za karty, které jste během hry museli zbourat, naopak body ztratíte.

5 věží je zábavná karetní hra, ve které jde především o chytré plánování a o to, abyste nikdy nespustili oči ze svých spoluhráčů. Kasper Lapp, známý svými inovativními karetními hrami opět trefil hřebíček na hlavičku s překvapivou hloubkou, která se rozvíjí až v průběhu hry. Na každé kartě najdete unikátní ilustrace od Anniky Hellerové plné filmových a herních narážek, které vnášejí do hry novou zábavnou rovinu. Poznáte je všechny?


Pravidla jsou v češtině
.
 

 Hra obsahuje:

  • 110 karet
    1 pravidla v češtině

Představení hry:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: